Hollywood’dan Ne Haber?

  1. Şubat ayında hamile olduğunu duyuran ABD’li şarkıcı Beyonce ikiz bebeklerini dünyaya getirdi. Beyonce’nin, geçtiğimiz haftalarda dünyaya getirdiği ikiz bebeklerinin prematüre doğduğu ve hastanede tedavi altında tutulduğu iddia edildi. Çiftin 5 yaşında Blue Ivy adında bir kızları daha var.
  2. Hollywood yıldızı Demi Moore, ABD yayınlanan “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” isimli talk show programına katıldı ve özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu. “Ön dişlerim döküldü. Bunun kayak yapmak gibi somut bir nedenden başıma söylemek isterdim fakat sorunumu paylaşmamın önemli olduğunu düşünüyorum. Bu duruma belki de kalp hastalıklarından sonra ABD’deki en çok ölüme neden olan hastalık sebep oldu: stres.”
  1. Angelina Jolie ile ayrılığı sonrasında birçok isimle anılan ünlü oyuncu Brad Pitt’in kaynaklara göre, yapımcılığını üstlendiği ‘The Lost City of Z’ adlı biyografik yapımda rol alan Sienna Miller ile birkaç buluşma gerçekleştirdi. Brad Pitt’in Sienna Miller ile birkaç kez buluştuğu ve aşk yaşadığı iddia edildi.
  2. ‘Dünyanın en yakışıklı mahkumu’ olarak ünlenen Jeremy Meeks’in eşi Melissa Meeks, ünlü mahkumun kendisini Bodrum tatilinde milyarder Chloe Green ile aldatmasının ardından boşanma kararı aldı.
  3. Süper model Heidi Klum, reality show programı ‘Project Runway’in 16. sezonu için, tanıtım amaçlı ‘Good Morning America’ programına katıldı. Klum, 7 bin liralık sarı ipek elbisesiyle büyük beğeni topladı.