Screen Shot 2018-02-01 at 16.12.05
Screen Shot 2018-02-01 at 16.12.22

Kış aylarında genellikle bir çoğumuz kayak programı yaparız.

Bu sayımızda hem kayağa gideceklere hem de kışın soğuğunda özel ürünler kullanmak isteyenlere tavsiyelerimizi bulabilirsiniz.

Bioderma Atoderm PP Balm

Kış aylarının en büyük problemidir cildin kuruması. Kuru ciltler için sürekli kullanılabilecek bir ürün olmasının dışında kuruluktan kaynaklı rahatsızlık ve kaşıntı hissinin giderilmesine de yardımcı olur. Parfüm ve paraben içermeyen formülüyle cilt tarafından kolayca emilir, yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz. Kışın kayağa gitmek vazgeçilmezinizse ve cildinizi de dış etkenlere karşı korumak istiyorsanız mutlaka deneyin deriz.

Dior Addict Lip Glow Dudak Koruyucu

Dior Backstage’ten dudakları zenginleştirici, doğal rengini ortaya çıkarıcı ve olmazsa olmazlarınıza eklemeniz gereken bir ürün. Dudağınızın kimyasıyla etkileşime girerek, size özel renk tonunuzla uyumlu ve doğal bir pembe renk verir. Rengini belirginleştirirken dudaklarınız taze ve dolgun da gözükür. Özellikle kayak merkezlerinde abartılı makyajınızla dikkat çekmek istemiyorsanız, yanınıza almayı unutmayın.

Nars Multiple

Evden ya da otelden çıkmadan hemen önce, 5 dakika içerisinde tüm makyajınızı yapıp, mükemmel bir görünüme sahip olabilirsiniz. Gözlere, dudaklara ve yanaklara kullanılabilen hem seyahatlerde hem de acil durumlarda kullanılabilecek kadar pratik. Öncelikle cildi çok güzel aydınlatıyor. E vitamini ve Acai yağıyla zenginleştirilmiş içeriğiyle cilde renk verirken aynı zamanda nemlendiriyor ve besliyor da. Multiple Orgasm’ı, allık olarak yanaklarda, ruj olarak dudaklarda ve far olarak gözlerde kullanabilirsiniz.

Guerlain Pudra, Terracotta Light Powder Sun Brunette

Kış aylarında bronzlaştırıcı olur mu demeyin. Farklı olmayı ve dikkat çekmeyi seviyorsanız mutlaka kullanmanız gereken bir ürün. Tıpkı bir yaz bronzluğu gibi, terracotta light cildinize güneşin ilk ışınlarının verdiği ışıltıyı ve bronzluğu sağlar. Mozaik şeklindeki beş farklı bronz renk tonundan oluşan ışıltılı pudra, cildinizin ışıldamasını sağlar ve zaman zaman oluşabilecek cansız cilt tonunu yok etmek için de kullanılabilen çok önemli bir üründür. Tüm yıl boyunca kullanabileceğiniz bu ürünü çantanızdan eksik etmemeniz faydanıza.

Bobbi Brown No Smudge Mascara

Kirpikler için akarak göz etrafına bulaşmama garantisi veren maskara adeta yağmurluk etkisi yaratıyor. Suya dayanıklı olmasının yanında kirpiklerinizi kıvırır ve uzatır, dağılmaz, topaklanmaz ya da pul pul dökülmez. Bu ürünü tek olarak da kullanabilirsiniz ya da herhangi bir maskaranızı sürüp, üzerine koruması için de uygulayabilirsiniz.