Serpil Babacan’dan Sevgililer Günü Makyaj Tüyoları

Screen Shot 2018-02-01 at 16.00.30

Sevgili cildim; bu yazıyı 14 Şubat yaklaşırken sana armağan ediyorum...

SEVGİLİ CİLDİM,

Bu yazıyı 14 Şubat yaklaşırken sana armağan etmek istiyorum…

Güzel bir hediye, şık bir yemek tamam ama ya görünüm? O gün nasıl görünmeliyim?

Ben sade bir güzellikten yana oldum hep.Ve tabii ki kaş-göz benim için bir yüzün en gösterişli yeri oldu \ olmalı…Abartısız bir netlik, doğallık sınırları çerçevesinde oluşan kirpikler, belirgin bir dudak, pırıl pırıl bir cilt…

İşte güzelliğin tarifini yaptım sizlere…

“Peki bu kadar az sürede tüm bunlar hem de bir anda mümkün mü?” sorusunun cevabını gönül rahatlığıyla EVET diyerek cevaplamak istiyorum.

Önce cildinizi temizlemekle işe başlamalıyız. Hydra Facial ile siyah noktalar başta olmak üzere cildi derinlemesine temizleyen 1 saatlik bu uygulama, size daha dinç, daha aydınlık bir görüntü kazandıracak. Sonrasında ise sırasıyla önce kalıcı kaş makyajı işlemi, kalıcı dipliner ve ardından kirpik lifting uygulamalıyız. Kalıcı kaş makyajı yaklaşık 1,5 saat sürebiliyor. Kaştaki boşluklar kıl efekti verilerek dolduruluyor, kaşa şekil veriliyor, düşen kaşlar minik müdahalelerle kaldırılıyor.Kalıcı dipliner ile gözlere vurgu yapılıyor.

Bu işlemlerin ardından hem biraz dinlenmeli hem de kirpikleriniz için tam bir vitamin deposu olan lifting bölümüne geçiyorsunuz. Burada işlem süresince gözlerinizin kapalı olması gerekiyor. Bu da size mis gibi gözlerinizi dinlendirme imkanı sunuyor.

Ve son rötuş manikür-pedikür…

Masaj koltuklarında sıcak su, bol köpükle ayaklara biriken ağırlığı bir nebze de olsa almak için pedikür işlemi yapıyoruz. Siz, özel sunumlarımızla köpüklü kahvenizi yudumlarken ya da tavşan kanı çayınızı içerken bir taraftan sırtınıza masaj yapılıyor diğer taraftan da ayaklarınızı adeta toksinlerden arındırıyoruz.

Böylece 4 saat içinde sizi Sevgilinizle yaşayacağınız o muhteşem bir güne hazırlıyoruz. İddia ediyoruz; sevgilinizden önce siz bayılacaksınız yeni halinize…

Bol sevgili bir Şubat ayı geçirelim.

Kırmayalım, onaralım…

Sevgiyle kalın…