Loading

18 Mayıs 2019’da Dolunay Hangi Burçta?

18 mayıs Türkiye saati itibariyle Akrep burcunda 27 derece ile Dolunay gerçekleşicek.

Gelen bu enerji ile ben merkezli ve rasyonel düşüncelerin anlaşmamazlıklara ve önyargıya yol açabileceği anlamını taşımakta. Dünya genelinde güneş, doğal afetler ile ilgili trajedileri tetikleyebilir dünya genelinde. 

Akrep dolunay’ı saldırganlık ve mağduriyet gibi duyguları gündemide taşımakta. Bununla birlikte kalplerinde olumlu düşünceler ve fırsatlar beraberinde geliyor.

Akrep Dolunay’ı

Güneş Ay’ın karşısında olduğunda meydana gelir. Gerginlik, dış baskılar, kişisel çatışmalar ve daha net odaklanmamız gereken olaylar. Duygular ve içgüdüler AKREP dolunayında zirveye ulaşır.

İletişim gezegeni olan Merkür, karışık veya kutuplaşmış düşüncelerden dolayı pek çok kişinin hislerini paylaşmayı zorlaştırır. Empati eksikliği, bencil veya aşırı derecede rasyonel olunabileceği anlamına gelir. Tartışmalar, ırkçılık, gibi duygusal önyargılardan kaynaklanabilir. Unutmamalıyız ki evren zıtlıklar ilkesi artı ve eksi bir bütündür. Bizle rise rengimiz, düşüncelerimiz, inancımız ve farklılıklarımız ile bir bütünüz. 

Ayrıştırmalardan uzak durmanız sizin için önemli! Hassas ve kutsal değerlerde uzlaşmacı bir tutum içerinde olmak, çatışmalarınızın önüne geçecektir. Şiddet mağduru kadın ve çocuklar beslenme ile ilgili alanlarda değişim dönüşüm Akrep Dolunay’ının yansımaları arasında. Bu dönemde yenilikçi olmak uzun bir süre gündeminizde yer alıcak. 

Yorum Yap