Loading

19 – 25 Ağustos Mars Başak Burcunda Oluşunun Etkileri

Ateş Burçları

Mars başak burcuna doğru ilerlerken, Koç Aslan ve Yay burçları iş hayatlarında büyük başarılar gerçekleştirebilir. İş ve sektör değişikliği gibi olumlu gelişmeler yaşayabilirler. Aşk hayatlarında ise hatalarını yanlışlarını telafi edecekleri aşka emek verip cesaretli bir şekilde davranarak mutlu olup mutlu etmeyi başaracak enerji ile karşı karşıya kalırlar. Aşka güvenme, aşka inanma doyasıya hayatınızın merkezine alma zamanı sizin için. 

Toprak Burcu

Mars başak burcunda ilerlerken, Boğa, Başak ve oğlak burçları bu enerji ile işlerini büyütebilir daha tanınır hale gelebilirler. Kendi işlerini kurabilir sorunlu olan ilişkileri noktalayarak yeni hayatlarına geçiş yapabilirler. Aşk hayatlarında mutsuz bir beraberlik ya da evlilikleri varsa nokta koyup yeni başlangıçlara ve mutlu birlik beraberliğe adım atabilirler. İlişkileri saygı ve sevgiye dayalı ise güven tazeleyecekleri bir döneme giriyorlar. 

Su Burçları

Mars başak burcunda ilerlerken, Yengeç, Akrep ve Balık burçları, iş hayatlarında finansal konumda girişimci ve yeniliklere odaklanmayı seçtikleri enerji ile karşı karşıya olabilirler. 

Hava Burçları

Mars başak burcunda ilerlerken, İkizler, Terazi ve Kova burçları, iş hayatınızda olmayan değişimler yaşayabilirsiniz. Değişmeyen tek şeyin değişim olduğuna inanın ve akışa ayak uydurmaya çalışın. Zorlu günler arkanızda kalıp bitmesi gereken ve biten geri kalan yeni başlangıçlar ise sizi bekliyor. Duygusal değil gerçekçi davrandığınızda kazanımlarınız artacaktır. Aşk hayatınızda ise ite kaka tek taraflı süren fedakarlıklarınızdan kurtulup özgürleşmeyi seçebilirsiniz. İlişkiler ile ilgili zorlu geçen 4 aydan sonra toparlanma ve dinlenmeyi seçerek hareket etme sorunlu beraberliklerde ise çözüm bulup yeni başlangıçlar ile ilişkinize hayat vermenizi sağlayabilir. 

Yorum Yap