Loading

19 Şubat 2019 Salı Günü Dolunay Hangi Burçta Olacak?

19 şubat salı günü dolunay Türkiye saati ile 18:55’te Başak burcunun ilk derecesinde Dolunay gerçekleşecek. Heyecanlara açık olmanın tam zamanı!

Sabit yıldız Regulus bu Dolunay da Mars ve Uranüs’ün özgünlüğü ile güçlü bir enerji ve tempoyu beraberinde getiricek. Başak; korkuları yok etme, romantizm ve fırsatlarıda beraberinde getiricek. Enerjileri değerlendirip değerlendirmemek ise tamamen bizlerin doğrultusunda gerçekleşicek. Bunlara şahitlik edebilmek çok nadir bir durumdur.

Dolunay’ın Anlamı

Güneş, Ay’ın karşısında olduğu zaman meydana gelir. Bu olay ise sizin gücünüzü ön plana çıkartır ve vurgular. Yaşanan sevgisel duyguları toparlayabilir, sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Dolunay dönemi ise meditasyon yaparak maneviyata yönelip, kin, öfke, hırs ego duygularınızdan uzaklaşmaya çalışmalısınız. Yaşantılarımızdan ders çıkartıp, ruhumuzun şifa bulmaya yönelik aktivitelere doğru yönelmeliyiz. Geçmişte yaşanılan olaylardan ders çıkararak, intikam, öfke, hırs, kıskançlık duygularına yenik düşmemeliyiz. Geçmişin karanlığının, kıskanç insanların hırslarının, kurbanı olmamak adına doğrularımızla savaşmalıyız.

Dolunay Şubat 2019 Astroloji

Başak burcundaki dolunay Aslan’ın kalbinde güçlü bir yıldız olan Regulus’a eşlik edicek. Bu güçlü, duygu dolu ve cüretkar bir dolunay. Bu heyecan verici ve devrimci uyum, Regulus’un cesur doğasını tamamlayıcı hale geliyor.

Regulus ve Başak Dolunay

Sabit Yıldız Regulus, başak burcundaki dolunay ile cesaret, bağımsızlık, başarı, hırs, şöhret verir. Regulus insanları rekabetçi, agresif, cömert ve fikirli kılar.

Ancak Regulus kendine güveni olan insanların kıskançlıklarını ortaya çıkarır. Dürüst olanların ise kalbinin temizliğini ve güzelliğini koruyanların ise enerjisini yükselteceği anlamına gelmektedir.

Yorum Yap