Loading

2019 En şık Düğün Pastası Trendleri

Şık Metal

Metal denildiğinde ilk aklımıza gelen gold rengi olsada, 2019 yılının trendi olcak renklerinden bir diğeri ise rose gold ve gümüş tonları..

Metalik pastalar, düğünlerde görmeye alışkın olmadığınız pasta tarzları olsada 2019’da en gözde pasta modellerinden..

Geometri Motifli

Motiflerle süslenmiş düğün pastalarını çok fazla göremesenizde, yeni sezonun büyük trendleri arasında. Üçgenler, beşgenler, kareler, şık çizgiler.. Ufak detayları seviyor iseniz pastanızı küçük detaylarla süsleyebilirsiniz.

Dantel Motifli

Dantel gelinlik detaylarının geri dönmesiyle, tasarımcılar pastalarına dantel detayları eklemeyi unutmadılar. Şık ve sade bir görünüm sağlayan dantel detaylı pastalar, gelinlerin en çok tercih ettiği modeller arasında. Gelinliğe göre modellenebilen pastalar, gelinlik ile güzel bir uyum taşıyabilir.

Naked Cake

Düğünlerde çok nadir gördüğünüz bu pastaları, 2019 yılının hemen hemen her düğününde rastlayabilirsiniz. 2018’de de olduğu gibi yeni yılda da devam eden bu trend pastaların başrol oyuncusu durumunda. Fazla tercih sebebiyle gelenek haline gelen nakde pake düğün pastalarını, yeni sezonda hemen hemen her düğünde yiyeceksiniz..

Şık Beyaz

Düğün denilince akla ilk gelen renk beyaz olsada, gelinliğin masumiyetini ortaya çıkaran en şık ve sade tercih edilen renklerden. Yeni yılda ise yeni yerini almaya hazırlanıyor. Genellikle düğün pastaları beyaz olsada süslemeleri renkleri olurken, 2019’un renkli süslemelerinin yerini sade beyaz alıcak.

Çiçek Detaylı

Çiçekler düğün pastalarının üzerinde çok şık durduğu için sezonlardır trendler arasından düşmeyen ve 2019’da da yerini koruyacak olan trendler arasında.

Şeker hamurundan yapılan çiçekler ile pastalarınızı daha şık gösterebilirsiniz.

İllüstrasyon Tasarımlı 

Pastanızı istediğiniz şekilde süslemenin tam zamanı! Bazen istediğiniz bir çizgi film karakteri, ya da sevdiğiniz bir hayvan figürü veya bir manzara.. Yeni yılın düğün pastası trendlerinin en eğlenceli olan pastaları çok iddalı gözükse de oldukça tutuluyor.

Ombre Geçişli

Saçlardaki ombre modasının pastalara yansıdığı dönemlerde ise, ombre yerini pastalarda hızla devam ettirerek büyümeye devam ediyor. Koyudan açığa giden, açıktan koyuya uzayan veya gölgelenmiş bir renklere sahip düğün pastaları, geçtiğimiz yıllarda oldukça popülerdi. Bu sene zirveyi hiç kimseye bırakmayan, 2019’unda favorileri arasında.