Loading

2019 gelinlik trendleri

Her kadının en büyük hayallerinden birisi olan düğün ve hangi gelinliği tercih edeceği söz konusu olduğunda akan sular durur.Düğün hazırlığının başrolü gelinlik modelleri arasında karar vermek oldukça zor. İlkbahar yaz yeni sezon gelinlik modellerini sizler için derledik.

Mini etekli gelinler

Son yıllarda görmeye alıştığımız mini etekli gelinler, geleneksel gelin algısını çoktan değiştirdi. Bu sezon pek çok markanın koleksiyonuna eklediği mini gelinlikler kabarık prenses modellerden, blazer ceket görünümüne geniş bir yelpazede karşımıza çıkıyor.

Pastel renkler

Gelinliklerde beyazın hakimiyeti bu sezon da kırılıyor. Özellikle pastel pembe ve mavinin toprak renklerine kadar uzanan farklı tonlarla harmanlandığı modeller arasında romantik ya da asi pek çok görünüm elde etmek mümkün. Bu sezon renkler tasarımların bütününü ya da pelerin gibi bir detayı modernize ediyor.

Kurdele farkı

Belde minimal ve renkli bir detay ya da sırtta dev bir aksesuar olarak kurdele gelinliklere fark katıyor. Seçiminiz ne olursa olsun kurdele detayını not alın… 

Sofistike kuyruklar

Sofistike bir gelinliğe kuyruk mesafesindesiniz… Oldukça sade modelleri de kuyruk ile farklılaştıran tasarımları dikkate alabilirsiniz. Fakat bu modeli  tören sonrasında, gece boyu üzerinizde taşımak pratik olmayabilir. 

Prenses model kesimler

Yıllar ve trendler ne kadar değişirse değişsin tasarımcılar prenses model olarak bilinen kabarık kesimlerden vazgeçmiyor. Oldukça sade dokulardan, iddialı dantel detaylara sahip modellere kadar geniş bir çeşitlilikte bu klasikleşmiş tasarımları değerlendirebilirsiniz. 

Yorum Yap