Loading

2019 İlkbahar/Yaz Sezonu Güzellik Trendleri

Bu sezon doğaldan daha da doğal makyaj, bakımlı ciltler ile yeni bir boyuta geçerken, sim ve ışıltılı görüntüler klasik görünümlerden uzaklaştırarak daha sıra dışı ve karakteristik bir görünüm elde etmenize yardımcı oluyor. Saçlarda ise rengarenk tonlar ortaya çıkarken aynı zamanda örgüler ve ıslak görünümler yeniden hayatımıza giriyor.2019 İlkbahar-Yaz sezonu saç ve makyaj trendlerini gelin birlikte keşfedelim.

Güçlü Işıltı

Uzun yıllardır yapılan makyajlarda ışıltılı görüntü popülaritesini hep korumakta. Metalik görünümler, günlük makyajınızda rahatlıkla uygulayabileceğiniz simli detaylar veya taşlar bu sezonun en favori görünümleri arasında yer alıyor.

Kırmızının büyüsü

Yeni sezonda da ateşli ve dikkat çekici kırmızı makyajınızın vazgeçilmezleri arasında olacak. Parlak ve güçlü kırmızı klasik ve asla modası geçmeyen, eskimeyen bir görünüm için adeta biçilmiş kaftan.

Sıra dışı Örgüler

2019 yazında örgüler çoğalarak saçlarda daha dominant ve daha güçlü bir duruş sergilemekte. Renkli aksesuarlarla tamamlanan örgüler bu sezon hit saç modelleri arasında yer alacak.

Islak görünümler

İster dağınık ister toplu , isterseniz de pürüzsüz bir görüntüyü bu sezon ıslak saçlar sayesinde kazanmanız mümkün. Olduğunuzdan daha maskülen ve farklı görünmeyi istiyorsanız bu saç stili tam size göre.

 Saç Bantları

Minimal balerin şeritlerinden tutun, dikkatleri üzerine çekecek taçlara kadar bu sezonun olmazsa olmazları arasında yer alan saç aksesuarları vazgeçilmezleriniz arasında yer alacak.

Bebe Kahkülleri

Biraz asi , biraz nostaljik… Cesaretinizi toplayın çünkü 2019 yazında bu bebe perçemleri zirveye oynamaya hazırlanıyor.


Yorum Yap