Loading

2019 sezonunun ayakkabı trendleri

2019 sezonunda sıkça göreceğimiz ve görmekten bıkmayacağımız en güzel ayakkabı trendlerini sizler için derledik.

Neon Renkler

Balenciaga ve prada gibi bir çok ünlü markanın tasarımları arasında yer alan bu canlı renklere sahip ayakkabı modelleri sizleri büyülemek için geliyorlar.

Balenciaga

Su Yeşili

Özellikle İlkbahar koleksiyonları arasında en dikkat çeken hem zarif hem sofistike bir görünüme sahip olmanızı sağlayan nude su yeşili tonları bu sezonun vazgeçilmezleri arasında yer almakta.

Hayvan Baskıları

Koleksiyonları arasında vahşi doğadan vazgeçmeyen tasarımcılar ilkbahar-yaz sezonu içi hem çok iddialı hemde bir o kadar rahat tasarımlar ile moda severler ile buluşmaya hazırlanıyor.

Sandalet Akımı

Birbirinden farklı ve rahatlıkta düz tabanlı bu sandaletler gündelik hayatta bir çok kombinle hem oldukça şık aynı zamanda da rahat etmenize yardımcı olacaklar.

Transparan Modası

Eski zamanların vazgeçilmez birer parçası olarak kullanılan bu transparan ayakkabı modelleri yüksek topuklu modellerden,düz tabanlı babetlere ,spor ayakkabılardan çizmelere bir çok farklı kombinasyon ile karşımızda.

Mercan Kuşağı

Gözlerimize ve gönlümüze hitap eden en güzel renklerden birisi olan Mercan rengi bu sezon sadece kıyafetlerde değil ayakkabı koleksiyonlarında da kendisini gösterecek.

Yorum Yap