Loading

2019 Sezonunun trend çanta modelleri

Farklı tasarımlardan canlı renklere, işlemeli süslemelerden altın zincir askılara birbirinden farklı modelde ki 2019 sezonu çanta modellerine gelin birlikte göz atalım.

1 – Zincir Askılar

Farklı boyutlarda ve kumaşlarda ki modellerde kullanılan bu zincir askı modellerinde tasarımcıların ortak payda da buluştuğu tek bir nokta var; gümüş ve altın rengi zincirler. Geleneksel yapıda ki hissi ve tarihi ile gecenin karanlığının ihtişamının yansıması olan bu zincirler, mükemmel derecede olan tamamlayıcı yönüyle vazgeçilmezleriniz arasında olacak.

2-Sırt Çantaları

Gündelik kullanım açısından büyük bir konfora sahip olan bu sırt çantaları son dönemlerde beklenmedik ölçüde daha şık ve karizmatik bir hale geldi. Sırt çantalarının daha da genişlediği, daha süslendiği ve büyüdüğü bir çağ ile karşı karşıyayız.

3-Tüylü-Peluş çantalar

Özellikle deri, timsah derisi ve koton gibi dokularla uyum içerisinde görünen bu tüy ve pelüş detayları gündelik hayatta olsun, gece hayatında olsun çekinmeden kullanabileceğiniz bu çanta modeli öne çıkan tercihler arasında yer alıyor.

4-Büzgülü modeller

Büzgülü çantalar son birkaç sezondur olduğu gibi bu yeni sezonda da kendisini ön plana çıkarmaktan çekinmiyor. Geçen birkaç yıl içerisinde renkleri, malzemeleri ve dokularında değişiklikler olsa da artık sadece klasik bir büzgülü çantanın yanı sıra, daha sıra dışı ve farklı modellere sahipler.

5-Bel Çantaları

80’lerin hitleri arasında yer alan ve son dönemlerde moda haftalarından mağazaların raflarına adeta bir fırtına gibi esen bel çantaları, çok pratik olmaları ve görünümlere sofistike bir duruş eklemelerinin yanı sıra oldukça dinamik ve eğlenceli duruşları ile yediden yetmiş her yaşta bayanın tercihleri arasında yer alıyor. Elbiselerle olsun, kot pantolonlarla olsun bir çok farklı kombinasyonda kullanabileceğiniz bu çantalar çok hoşunuza gidecek.

Yorum Yap