Loading

8 – 12 Ocak Burcunuzda Sizi Etkileyecek

Koç

Bu hafta sabırla karşıladığınız , yaptığınız fedakarlıklar, yaşamınızda gösterdiğiniz direnç iyiliklerle sonuçlanacak. İşinizle alakalı herşey olumlu giderken, size el uzatan elleri geri çevirmemelisiniz. Pozitif düşünceleriniz ve pozitif oluşunuz sizleri güçlendirecektir. Bu hafta özel yaşamınızla ilgili kıpırdamalar, yeni heyecanlar yaşayabilirsiniz. Yeterki başkalarının ne dediğini değil, kendinizi dinleyin.

Boğa

Bu hafta kendinizi yeniden tanıyacağınız farkındalığınız ve kişiliğiniz ile saygınlık kazanacağınız bir hafta sizin için. Özellikle iş hayatınızda veya hukuksal konularda şans sizden yöne esiyor. Sizin için yenilenme dönemi. Finansal konularda gücünüz artabilir, hayalinizdeki araba veya ev alımını gerçekleştirebilirsiniz. Aşk melekleri sizin için tepenizde dolaşıyor, aşık olmak için bu hafta sizin.

İkizler

Gökyüzü bu hafta sağlık problemleri çeken ikizleri yüzünü güldürecek. Uzun zamandır verdiğiniz savaşlar size olumlu dönecek rahatlayacağınız bir hafta olacak sizi için. Ev ve işinizle alakalı taşına yada aksaklıklarla karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatında sizi üzen sıkıntılar yaşayabilirsiniz. İlerleyen aylarda istediğiniz bir aşk var ise olumlu yönde size geri dönecektir. Aşk sizi bulacak.

Yengeç

Sizi rahatsız eden iş tempoları, iş arkadaşlarınız ile ferahlayacaktır. İş ortamınıza iyice alışacak, ortamın hakimiyetini kuracaksınız. Yakınlarınızla olan ilişkiniz önem kazanacak, eski dostlarınız sizlerle tekrar barışmak isteyecek. Şahit olmadığınız olaylara karşı uzak kalmayı deneyin. Kendinizi sorgulamaktan vazgeçip çevrenizdeki insanların ne olduğunun farkına varın. 

Aslan

Ailenizde sağlık durumu kötüye giden ama bir anda düzene kavuşacak kişiler olabilir. Moralinizi yüksek tutmalısınız. Herşeyi bir kenara bırakıp hedefinizi belirlemelisiniz. Yeni bir ilişkiye yelken açıyorsanız temelini sağlam atmalısınız. Belirsizlik içinde değil, net olmalısınız.

Başak

Bu hafta zihninizin en sağlıklı olduğu hafta. Zekanızı kullanarak attığınız adımlar sizi sağlam kazançlara götürecek. Etrafınızdaki insanlar kazançlarınıza ortak olmak isteyecektir. Yine de herkese güvenmemelisiniz. Mutlu görünen değil, mutlu olan siz olacaksınız. Şans sizin..

Terazi

Ailevi konularda doğru kararlar alabilmek için kendi düşünceleriniz gibi karşınızdaki kişilerin düşüncelerinide önemseyin. Israrcı olmayın. İşinizle alakalı yeni teklifler, yeni projeler gelebilir. Düşünün ve öyle karar verin. Şansınızı hayatınızın diğer dönemlerini düşünerek değerlendirin. Sevgiliniz ya da eşiniz ile hafta sonu için güzel kararlar alabilirsiniz. Kalbinizin rehberine güvenin.

Akrep

Yakın çevrenizden alacağınız dersler sizi olumlu yönde ilerletecektir. Kendinizden çok herkesi düşündüğünüz bu dönemde, kendinize hak verip olayları tartmanız gerekli. Yeniden iş planları kurabilir, kendi projelerinizde ilerleyebilirsiniz. Aşka kırgın olan kalbiniz bu dönemde iyileşebilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Kıskançlık boyutunuzu dengede tutmaya çalışın.

Yay

Kabul etmekte zorlandığınız, iş hayatınızda olumsuzluklar ve tatsızlıklar yaşanabilir. Size kalbinin kapılarını açan kişiler olacaktır. Yanlış insanları hayatınıza almamaya dikkat edin. Aile hayatınıda kardeşlerinizi ilgilendiren sorunlar çözüme kavuşturmak için kendinizi arka plana atmamaya çalışın. Aşk rüzgarlarının estiği şu dönemlerde kaçan kovalanır mantığı ile hareket etmeyin. Kırılan kalpler porselen takımı değil. 

Oğlak

Bu hafta sizin için diriliş haftası. Üzerinizdeki yükten kurtulabilir, dönen dolapların fark edip, hızlı karar vermek zorunda olduğunuz bir dönemdesiniz. Başınıza çorap örmeye çalışan kişiler güçsüz ve başarısız olacaklardır. Etrafınızdaki kıskanç kişiler mutluluğunuzu kıskanıp size karşı savaş açabilirler. 

Kova

İş sahibiyseniz, işçileriniz ile ilgili büyük sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Yollarını ayırdığınız kişiler, size iyi gelecek, fırsatları beraberinde getirecektir. Uzun vadeli planlarınız var ise bir süre kimseyle paylaşmadan hareket edebilirsiniz. Eşiniz veya sevgilinizle sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Söylentilere değil, gerçekleri düşünmeye çalışın.

Balık

Bu hafta balık gibi olacağınız bir haftadasınız.Ön yargılarınızdan arındığınız bir haftada sizin için güzel heyecanlar, güzel gelişmeler yaşanabilir. İlişkinizde mutluluğa açılan bir kapı, sizi güzel fırsatlarla karşılaştıracaktır. Bu dönemde borcunuzu daha kolay kapatabilir, ani gelen haberler sizi mutlu edebilir. Maddi anlamda rahat edeceksiniz. Kendinize şans dileyin.