Loading

Acun Ilıcalı Merve Büyüksaraç’tan alacağı tazminatın Nereye Gideceğini Söyledi

Survivor Türkiye Yunanistan finalinde Acun Ilıcalı Merve Büyüksaraç ile ilgili olan mahkemenin kazanıldığını açıkladı. Kazanılan ücret ise hayır kurumlarına bağışlanıcak.

Manken ve model Merve Büyüksaraç 2012 senesinde katıldığı Survivor yarışmasıyla alakalı Çeşitli iddialarda bulunmuştu. Mahkeme Acun Ilıcalı’yı haklı bulmuştu. Manken Merve Büyüksaraç 2012 Survivor sonrası, Survivorla ilgili çeşitli iddialarda bulunmuş ve Ilıcalı’nın tepkisini çekmişti. İddiaların, kendilerini karalama için uydurulan yalanlar ve iftiralar olduğunu söyleyen Ilıcalı, o dönem Büyüksaraç’a avukatı aracılığıyla tazminat davası açmıştı. Mahkeme Acun’u haklı buldu. Büyüksaraç  o dönem, Büyüksaraç’a avukatı aracılığıyla tazminat davası açmıştı. İstanbul 1. Fikri ve Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi’nin bugün verdiği kararla Acun Ilıcalı’yı haklı buldu. 

Büyüksaraç o dönem yarışmada yemek verildiğini iddia etmişti. Bu iddiaların ardından medya patronu Acun Ilıcalı, manken hakkında tazminat davası açarak iddiaları yalanlamıştı. Dava ise ocak ayında sonuçlandı. Yayınlanan Survivor finalinde ise Acun ılıcalı o davayı kazandığını kazandığı ücreti ise yardım kuruluşlarına bağlayacağını söyledi. 

Yorum Yap