Loading

Adriana Lima’dan Metin Hara’ya Şok Tepki

Adriana Lima’nın sevgilisi Metin Hara’yı instagram'dan takipten çıkarması haberi üzerine Hara’nın Miami’ye gideceği söylenmiş, orada birlikte tatil yapacakları gündemdeydi. Henüz ünlü modelin yanına gidemeyen Hara, artık Lima’nın telefonlarınada ulaşamıyor. Ünlü modelin telefon numarasını değiştirmesi üzerine, sevgilisiyle bağlantısı kopan Hara, bu yaşanan durumlara bir hayli üzgünmüş. Lima’ya ulaşmak için türlü yollar deneyen Metin Hara’nın bundan sonra ne yapacağı ise merak konusu..

Çiftin Aşkı Nasıl Başlamıştı?

Hara kitabı çıktıktan sonra Los Angelas’a gittiğini ve burada birçok iş adamı ve ünlü isimlerle tanıştığını açıkladı. Böylece isminin duyulduğunu anlatan Hara, bu yaşanan süreçte Adriana ile tanıştığını anlattı.

Lima’nın kendisine danışan olarak değil, tanışmak amaçlı geldiğini anlatan Hara, “Adriana benim adımı duyduktan sonra menajeri aracılığı ile bana ulaştı ve o sayede tanıştık” dedi. 

“Adriana İstanbul’da uçağı kaçırıyor ve bu bizim tanışmamızı sağlıyor. Ben de o sırada insanlara 'ateşte yürüme' eğitimi veriyordum. Yüzüm gözüm kapkara… Daha sonra buraya geldim ve bir şekilde birbirimizi tanıma şansımız oldu” dedi.