Loading

Ameliyatsız Estetiğin Tercih Edilme Nedenleri

Ameliyatsız estetik son yıllarda tercih edilen estetikler arasında yer alıyor. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte estetiğe olan talebin artması, estetik uygulamalarınıda beraberinde getirdi. Yüze yapılan küçük işlemler, kadınlara iyi gelen yöntemler arasında. İnsanların genç görünmek yerine, görünümünü korumasını istemek ameliyatsız estetik seçeneğinide artırıyor. 

Yeni nesil yöntemler arasında estetik yaptırmak isteyen fakat bıçak altına yatmaktan korkan birçok kişi var. Yeni teknoloji ise ameliyat yaptırmaya vakti olmayan kişiler için bir çözüm oldu. Çalışan bayanlar ise en çok ameliyatsız estetik yöntemini tercih ediyor. 

Peki ya avantajları nelerdir?

Yeni nesil uygulamaları ile birebir aynıdır. Son derece küçük iğneler ve yardımcı aletlerle kullanılan non invaziv yöntemler olarakda kabul ediliyor. Bu estetik yönteminde ise anesteziye gerek duyulmaz. Bazı uygulamalarda sürecin hasta açısından daha sağlıklı olması için anestezi kremleride kullanılmaktadır. Yaklaşık 30 dakika civarında süren bu uygulamalar çok kısa sürede tamamlandığı için zamandanda tasarruf sağlar. Ameliyatsız germe işlemleri, dolgu işlemleri, ve mezoterapi yöntemleri hem kadın hem de erkeklerin en çok tercih edilen estetik operasyonlarını kapsıyor. 

Yorum Yap