Loading

Arda Turan, Berkay Şahin Davasında Sürpriz Tanık

Arda Turan ile Berkay’ın bugün görülen duruşmasında, mahkeme Arda Turan avukatlarının, Turan’ın çok yakın arkadaşı Burak Yılmaz’ın tanık olarak dinlenmesi isteğini kabul etmezken, hakim sürpriz bir şahit dinledi. 

Olay anında Emirgan’daki eğlence mekanında bulunan ünlüleri kuaförü Önder Tiryaki hakimin isteği üzerine tanık olarak duruşmaya katıldı. Önder Tiryaki her iki tarafıda tanıdığını, bir ödül gecesi sonrası mekana gittiklerini söyledi. O sırada Arda Turan ile Özlem Şahin’in bir an konuştuğunu ve gördüğünü ifade eden Tiryaki, “Ben arkadaşımla konuştuğum için çok fazla dikkat etmedim. Aralarında ne konuştuklarını duymadım. Arda ile göz temasım dahi olmadı. Özlem Hanım yanıma geldi ve ‘Beni Berkay’a götür” dedi. Bende Berkay’ın yanına götürdüm.” diye söyledi.

Kavganın ve yaşanan arbedenin ardından Berkay’ın yanına giderek sakin olması gerektiğini söyleyen Tiryaki, “Ben Berkay’ı sakinleştirmeye çalıştığım sırada Burak Yılmaz’ın bana küfürleride durmadı. Berkay da “sen git kardeşim” ifadelerini kullanınca oradan ayrıldım” dedi. Mahkeme eksiklerin giderilmesi için duruşmayı 11 eylül’e erteledi. 

Yorum Yap