Loading

Bahar sezonunun en trend oje renkleri

Isınmaya başlayan ve canlanan mevsim ile birlikte oje renklerimizi de kış modundan çıkartıp daha renkli , pastel , çiçek ve doğa tonları ile değiştirmenin zamanın geldi. Sezonun en trend oje renklerini sizin için bir araya getirdik.

Nude

Nude ojeler zamansız ve her sezon en kurtarıcı renklerin başında gelmektedir. Kış mevsiminden yaz aylarına geçiş yaptığımız bu dönemlerde ise nüde rengimiz biraz daha yanık ve sıcak bir tona sahip.

Şeker pembe

Açık tonlu ve bebek pembe ojeler romantik tavırlarıyla size bahar aylarında kusursuz bir alternatif olacak ve hemen hemen her renkte ki kombinle rahatça kullanabilirsiniz.

Denim Mavisi

Kış aylarında son dönemlerde siyah rengin yerini alan lacivert, bahar aylarında ise yerini mavi ve tonlarına bırakıyor. Bu tonlar koyu tırnak rengini sevenler için vazgeçilmez renkler arasında…

Renk cümbüşü

Hem eğlenceli bir dokunuş hem de yaklaşan bahar festivalleri için hazırlık olarak içerisinde iri simler ve renkli pırıltılar olan bu ojeler en enerjik halleri ile raflarımızda yerini almaya hazırlanıyor.M

Mercan

Yumuşak ve ılık bahar aylarında 2019 yılının rengi olarak açıklanan Mercan rengi bu sezonun en favori renklerinden birisi olacak. Geçiş mevsiminde kırmızı ve tonlarının tahtını sallayacak enerjik ve neşeli bu tona ait.

Yorum Yap