Loading

Bana ‘Aleyna Baba’ dediğiniz için size minnettarım

Türk popunun parlayan yıldızı Aleyna Tilki, önceki gün Istanbul’da Marina Avm’de unutulmaz bir konsere imza attı. 

Başarılı sanatçı, kendisini dinlemek için saatlere öncesinde konser alanına gelen binlerce kişiye bitmeyen enerjisi ve dinlenme rekorları kıran şarkılarıyla sevenlerine unutulmaz anlar yaşattı.

İstmarina Pop yıldızının parlayan kızı Aleyna Tilki’yi ağırladı. 

Genç popçu Aleyna Tilki kendisini ağırlayan Avm’de unutulmaz birgün yaşattı. Alanı tam kapasite dolduran binlerce müzikseverlere keyif dolu anlar yaşattı. Programına kendisini yükselten ilk parçası ‘cevapsız çınlama’parçasıyla başladı. Birbirinden hint şarkılarıyla iz bırakan performanslarına imza attı. 7’den 70’e her yaş grubundan seyircinin olduğu konserde salonu dolduran binlerce kişiyi sesine hayran bıraktı. 

Dünyada En çok Dinlenen Şarkılar Arasında 30. Oldu

‘O sen olsan bari’ isimli parçanın Youtube listelerinde dünyada en çok dinlenen 30’uncu şarkı olduğuna dikkat çeken Aleyna Tilki “Hepiniz beni aynı anda sevip aynı anda içimdeki olgunluğu hissedip bana ‘Aleyna Baba’ dediniz. Bu başarıyı elde etmeme vesile olduğunuz için size minnet borçluyum” dedi. Avm konserlerinin sıcak atmosferini çok sevdiğini belirleyen genç şarkıcı “ AVM’deki konserlerimi çok seviyorum. Biz bize oluyoruz o yüzden çok samimi buluyorum. Ama birbirimize doymuyoruz, tdımlık oluyor” diye konuştu. 

Yorum Yap