Loading

Beren Saatin Şifresi Arı!

Beren saatin sosyal medyada fotoğraf temizliği yapması üzerine tekrar gündeme gelmişti. Saat kullanıcı adındaki ‘E’ harflerinin büyük olması sosyal medya kullanıcı tarafından 2004’te kaybettiği sevgilisi ‘Efe’nin baş harfi olarak yorumlanmıştı. 

Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti şu sıralar magazin gündemini boşanma haberleriyle meşgul ediyor. Ünlü çift boşanma iddalarını yalanlarken Beren tarafından Doğuluya kalp emojisi gelmişti. Ünlü çift bu iddaları yalanlasada Beren Saat bütün fotoğrafları tek tek silip, tek kare fotoğraflarını bırakması kafalardaki soru işaretini artırmıştı.

Beren Saat’in silmeye kıyamadığı bir diğer fotoğraf ise 2004 yılında trafik kazasında kaybettiği Efe Güray’dı. Herkes adındaki E harflerinin büyük olmasını kaybettiği sevgilisi Efe’ye ait olduğunu savunmuştu. 

‘E’ harfleri ise Beren Saat için ‘Arı’ların temsiliydi. Biliyoruz ki ‘Arı’ İngilizce’de ‘BEE’ demek. Saat ise arıların korunması adına çalışmalara destek oluyor. Süreçleri yakından takip ediyor. Instagram profilinde de bir arı emojisi bulunuyor.

Yorum Yap