Loading

Bir Zamanlar Şiddete Maruz Kalan Ünlüler

Ece Erken

Ece Erkende şiddet yüzünden yuvası dağılan ünlü isimlerden. 7 yıl beraber olduğu  Tuncer Öztarhan ile 2007 yılında nikah masasına oturmuştu. Eşinin kendisine sürekli şiddet uygulamasından dolayı boşanma kararı aldı. 2014’te evlendiği Serkan Uçar’dan da şiddet gördüğü için ayrılmıştı.

Demet Akalın

Bir dönem eşi olan Oğuz Kayhan’dan doğum gününde şiddet görmüştü. Ne olduğunu bilmeyen Demet Akalın, kendisinden özür dileyen sevgilisini affetmişti.. O da şiddete maruz kalan ünlü isimlerden..

Banu Alkan

Bir ayrı, bir beraber olduğu sevgilisi Murat Taşdemir’den canlı yayında tokat yemişti.“Dobra Dobra” programına konuk olan iki sevgili, Banu Alkan’ın Taşdemir’e su atması üzerine Taşdemir sinirlerine hakim olamayıp Alkan’ı tokatlamıştı.

Tuğba Özerk

Kıbrıs’ın en zengin iş adamlarından Erhan Kanioğulları ile şarkıcı eşi Tuğba Özerk 2008 yılında karşı karşıya gelmişti. Boyun ve göğsüne sıcak çay fırlatılan Özerk şiddete maruz kalmıştı.

Deniz Akkaya

Yıllar önce işletmeci sevgilisi Murat Aslan tarafından darp edilmişti. Oda şiddete maruz kalan ünlü isimler arasında.

Zeynep Tokuş

2005’te jinekolog Alp Nuhoğlu tarafından şiddete maruz kaldığı için ayrılma kararı almıştı. Oda şiddete maruz kalan ünlü isimler arasında.

Ceren Hindistan

Oyuncu Ceren Hindistan eşi Ümit Aslan’dan hamilelik döneminde şiddet gördüğünü ifade etmişti. Oda şiddete maruz kalan ünlü isimler arasında.

Tuğba Özay

Evlilikten yüzü gülmeye Özay, sevgilisi Baran Süzer’den dayak yedi. 2003’te tanıştığı mafya lideri Kürşat Yılmaz’ın cezalandırmak için soğuk havuzda saatlerce beklettiği söylendi. Cezaevine girmesine neden olan son sevgilisinden de dayak yediğini gizleyemedi.