Loading

Bu detoks programları ile 21 günde yenilenin!

Vücudunuzun ve damak tadınızın şeker eşiğini düşürmek için 21 gün şeker detoksunu deneyin. 21 gün boyunca şeker ve şeker içeren yiyecek ve içecekler, paketlenmiş ve işlenmiş gıdalar, kızartmalar, tatlandırıcılar ve tatlandırıcı içeren tüm diyabetik, diyet ürünler ve alkolü hayatınızdan çıkarın. 21. günün sonunda, sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanmaya başladığınızı göreceksiniz.

21 günde zihninizi arındırın. Olumsuz düşüncelerden uzaklaşmayı ve hayatınızda klişeleştirdiğiniz olumsuz sözleri söylememeyi deneyin. Örneğin; “çok şanssızım, çok sakarım” gibi negatif düşünce kalıplarını hayatınızdan çıkarın. Kötü anılarınızı kabul edin ve geçmişinizde sizi üzen insanları affedin.

21 gün boyunca her sabah bir bardak su için. Her gün mutlaka kahvaltı yapın. 4-6 saatten az uyumamaya özen gösterin. Öğünlerinizde sebze yoğunluğunu artırın. Alışverişe gitmeden mutlaka bir liste yapın. Daha fazla hareket edin, yürüyüş yapın ya da merdivenleri kullanın. 21. günün sonunda bütün bu sağlıklı alışkanlıkları hayatınıza sokmuş olacaksınız.