Loading

Burçlara Göre Gelinlik Modelleri

Koç Burcu

Koç kadınları, ateş grubunda yer almalarından dolayı iddialı görünmeyi severler. Gündelik kıyafetlerinde sade ve iddialı seçimlerini gelinlik modellerinde sık sık tercih ederler. Zarif duruşlar ve dantel çiçek detayları ile süslemekten zevk alırlar. Koç gelinleri için en önemli nokta ise rahatlıktır. 

Boğa Burcu

Venüsün etkisinde olan boğa kadınları sırt ve göğüs dekolteleriyle ışık saçmayı severler. Dekolteli ve ışıltılı gelinlik modelleri boğa kadınlarının en çok tercih ettiği gelinlikler arasında yer almaktadır. 

İkizler Burcu

Çift karakterlerinin etkisini gelinlik seçimindede çokça yaşayan ikizler burcu, bir yandan sadeliği tercih ederken diğer yandanda daha gösterişli olmanın peşinde olabilirler. İkilemde kalmak ise ikizler burcunu yorabilir. 

Yengeç Burcu

Romantik karakteriyle büyüleyen yengeç kadınları ade gelinlere yönelmektedir. Zarif ve hafif ışıltılı gelinlikleri tercih eden yengeç kadınları uçuş uçuş tasarımlarıda ön planda tutar. Kumaşın rahat ve hafif olması yengeç kadınları için ön plandadır. 

Aslan Burcu

İddialı görünmeyi sadelikle başarabilen aslan burçları misafirlerinin üzerinde bırakacağı ilk izlenime önem vermektedir. Diğer yandan ise seksi bir gelinliği de tercih etmek isteyen aslan burçları bu sayede peri masalı gibi görünürler. 

Başak Burcu

Gelinlik seçiminde hem sade hem iddialı gözükmek isteyen başak kadınları kumaş seçiminde renge çok dikkat eder. Detaylara çok fazla dikkat eden başaklar, bazı durumlarda renk seçimi konusunda zorlanabilirler. 

Terazi Burcu

Kabarık ve dantelleri gelinlik giymeyi seven terazi burcu kadınları; uzun kuyruklu etekler, dantel kenarlı duvaklar ve ispanyol kollara bayılan terazi kadınları gösterişli tasarımlardan hoşlanır. 

Akrep Burcu

Akrep kadınlarının çalışmaları gelinlik seçimlerinede yansımaktadır. Ne istediğini açık bir şekilde belirten akrep burcu kadınları etekli ve zarif görünümlü romantik tasarımları seçebilmektedir. Düğün mekanına göre ise taşlar ile işlenmiş gelinlikleride tercih edebilirler. 

Yay Burcu

Ateş grubu olan yay burcu, gösterişten yana tercihler yapabilirler. Sanatçı kimlikleri ve özgürlükçü yanları onları farklı noktaya taşımaktadır. Kabarık ve kuyruklu gelinlik tercih eden yay burcu kadınları, mini gelinlik modelleride tercih etmektedir. 

Oğlak Burcu

Oğlak kadınları, kraliyet asaletine yaraşır bir şıklık elde etmek ister. Her zaman saraylara yakışacakbir ihtişama sahip olmak isteyen oğlak kadınları için kuyruk detayı vazgeçilmezdir. 

Kova Burcu

Kova burcu kadınları, kimsenin fark etmeyeceği ufak detaylara sahip olabilcek gelinlikleri giymek isterler. Tarihsel özelliklere sahip olan ve dönemsel kostümleri düşünerek gelinlik modellerini bulurlar.

Balık Burcu

Gelinlikte yer alabilcek detayları kullanmak isterler. Ogün unutulmaz bir gündür. Taş detaylarından aldıkları ilhamla adeta bir peri gibi hissederler. Gelinliklerde kurdele ve fiyonk takmayı severler. 

Yorum Yap