Loading

Damat Adayı Kaan’dan Yıllar Sonra Gelen Solmaz İtirafı

Kanal D’deki 2. Sayfanının konuğu olan Kaan Güvenilir, bir dönem Solmaz Çirosla yaşadığı aşk için itiraflarda bulundu. Bir dönem televizyonda damga vuran evlilik programlarında boy gösteren Kaan’ın ise Solmaz hakkında itirafları var. 

Kaan yaşadıklarının gerçek olmadığını ve programdaki herkesin birer televizyon figürü olduğunu üstü kapalı bir şekilde itiraf etti. Solmaz hakkındaki sorulan sorulara cevap veren Kaan Güvenilir, herkesi çok şaşırttı. 

İşte o açıklamalar:

“Evlilik programında amcam benim program organizatörüydü. Beni sürekli çağırıyordu ama benim o sıralar bir ilişkim olduğu için gitmiyordum. Daha sonra ayrılınca sevgilimden ben de gittim. Gidiş o gidiş, orada kaldım. Yaptığım hiçbir şeyden pişman değilim. Sonucu güzel olunca mükemmel, kötü olunca da tecrübe oluyor.

Reality Show ya da gerçek diyemem. Dersem yediğim kaba pislemiş olurum. Evlilik programı sayesinde bir kitle kazandım sonuç olarak. Hayatın hep olumlu yönlerine bakıyorum ben.

Solmaz konusuna gelince benim için geçmiş geçmiştir. Ne desem şimdi programa çıkacak söylediğim şeyler. Kaderde olan şeyler yaşandı diyelim. Yaşanması gerekenler yaşanıyor. Aşkımız hakkında gerçekti değildi demek istemiyorum ama yaşandı bitti diyebilirim. Siz zaten çok zeki insanlarsınız anlarsınız ne olduğunu.”

Yorum Yap