Loading

Doğru kişiyle birlikte olduğunuzu anlamanın yolları

BERABER VAKİT GEÇİRİYORSANIZ

İlişki demek zaman geçirmek demek,paylaşmak demek…Film izlemek,yemek pişirmek,evcil hayvan dolaştırmak gibi küçük aktivitieleri beraber yapmak ilişkinizi olumlu yönde etkilemek için oldukça önemlidir.Sağlıklı ve mutlu bir ilişki yaşamak için beraber zaman geçirmeye özen gösterin.

GELECEĞİ BERABER PLANLIYORSANIZ

Hayatınızda ki kişinin doğru partner olduğunu düşünüyorsanız,geleceği onunla hayat etmeniz oldukça normal.Beraber tatil yapmak,beraber yaşamak ve yuva kurmak gibi hayalleri beraber kurabiliyorsanız doğru yoldasınız demektir.

BİRBİRİNİZE KARŞI SAMİMİYSENİZ

Bir ilişkinin temelinin sağlam olmasının en büyük etkenlerinden birisi şüphesiz ki birbirinize karşı ne kadar samimi olduğunuzdur.Huzur ve mutluluk ilişkinizden azalmasın istiyorsanız kendinizi özgürce ifade edebildiğiniz ve karşı tarafında özgürce düşüncelerini dile getirebileceğiniz bir ilişki çok önemlidir.

ARA SIRA UFAK KAVGALAR İLİŞKİNİZİ SAĞLAMLAŞTIRIR

İnsan doğası gereği her daim aynı ruh halinde olmayabilir,ve bu durum bazen ilişki yaşadığınız partnerinize de yansıyabilir.İlişkinizde aşırıya kaçmamak kaydı ile ufak tartışmalar oldukça normaldir.Hatta ilişkinizi daha sağlam tutmak ve kaybetme korkusunu yaşamak ve yaşatmak adına ara sıra ufak kavgalar zararsızdır.