Loading

Ekim Ayı Aylık Burç Yorumları

Koç Burcu;
Ekim ayı sizin için birden fazla konulara odaklanmanız gerekecek bir ay olacaktır. İş ve özel hayatınızı dengede tutacak kararlar alabilir Ekim ayının son haftasına kadar beklettiğiniz sorunların için hızlı adımlar atabilirsiniz.Özellikle  toparlayacı kişiliğiniz ön planda olacağı arkadaşlarınızın bekleyen sorunlarını çözüme kavuşturacağınız bir dönem size bekliyor olacaktır.

Boğa Burcu; 
Boğa burcu için bu ay daha rahat bir nefes alacağınızı söyleyebiliriz. İş hayatınızda ve çevrenizde olan biteni daha iyi gözlemleyeceğiniz özellikle iş hayatınızda bir çok fırsatla karşılaşacağınız bir ay olacak. Uzun süredir aklınızda olan planlarınızı bu ay uygulamaya koymanızın tam zamanı.Son derece sosyal olabileceğiniz bu ay motivasyonunuzu yüksek tutmanızı sağlayacaktır, ayrıca bu ay geleceğinizi düşünerek alacağınız kararlar ön planda olacak.

İkizler Burcu;
İkizler burcu için bu ay  Sağlık sorunlarınızın ön planda olacağı bir ay size bekliyor olacak ertelediğiniz sağlık sorunlarınızı bir an önce  gündeminize alıp bu süreçte strese bağlı konulardan uzak durmaya özen göstermeniz gerekecektir. Ekim ayı özellikle size sakinlik verirken hayatınızla ilgili konularda bazı şeyleri tekrar düşünmenize fırsat yaratacaktır.Maddi konulara daha özverili davranmanız gerekebilir.

Yengeç Burcu; 
Geçen ay sizin için yoğun geçen temponun ardından kazandığınız tecrübelerinizi kazanıma dönüştüreceğiniz bir ay sizi bekliyor olacak. Kariyeriniz yükseliyor sosyal hayatınız ve çevreniz genişliyor yeni arkadaşlıklar konusunda özenli olmaya dikkat etmelisiniz.Ayın ikinci yarısı sizin için hem finans hemde özel hayatınızda biraz daha rahat ve keyifli geçecektir.Spor aktivitelerinize ara vermeden devam etmeniz gerekecektir.

Aslan Burcu; 
Bu ay bir çok konuda hırslı davranıp sonuç odaklı olabileceğiniz,alacağınız kararlarda daha iddaalı olacağınız bir döngüye giriyorsunuz. Farklı alanlarda iş arayışınız varsa bu konuda kararsızlık yaşamanız olası bir durum olacak. Ay sonuna doğru mali konularda beklenmedik planlar içinde olabilirsiniz. Bu durumda  kendinizi dengede tutup sakin kalmaya özen göstermeniz gerekecektir.

Başak Burcu; 
Bu ay iş hayatınızda ve özel yaşamınızda ani değişimlerin yaşanacağı bir ay size bekliyor olacak hayatınızdaki beklenmeyen durumlar için hazırlıklı olmalısınız. Öncelikle parasal durumunuzu gözden geçireceğiniz beklenmeyen ödeme planlarıyla karşılaşabilirsiniz. Ayın son haftası daha sakin ve tamamen kendinize zaman ayıracağınız yeni kararlarınızın sonucunu alacağınız bir hafta olacaktır.Sağlık konusunda endişenizi giderecek haberler almanız söz konusu olabilir.

Terazi Burcu;
 Bu ay yakın arkadaşlarınızın sorunlarıyla ilgilenmeniz gerekecek konuların içinde kendinizi bulabilirsiniz. Yardım severliğiniz bu tutumunuzda önemli rol oynayacaktır.Genel olarak kendinizin odakta olmayacağı bu ay için yinede kendinize zaman ayırmayı ihmal etmemeniz gerekiyor. Maddi konulara dikkat etmeniz gerekicektir,bu durumda dengeli hareket edip olası daha büyük sorunlarla karşılaşmamaya özen göstermeniz gerekiyor.

Akrep Burcu;
 Zihinsel olarak  bol bol dinlendiğiniz geçen ayın ardından bu ay sizin için  yoğun geçecek   düğünler,davetler,arkadaş buluşmaları gibi aktivitelerin içinde bulabilirsiniz kendinizi. İş konusundaki istikrarınız dolayısıyla kariyer olarak önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz hedeflerinize bir adım daha yaklaşmanın mutluluğu size yeni hedeflerinize motive edecektir.

Yay Burcu;
Bu ay iş ve özel hayatınızda yaşadığınızın sorunların nokta koyulduğu ruhunuzu ve kendinizi dinlendireceğiniz farkındalığınızın artacağı bir ay olacaktır.Ay sonuna doğru mali konularda güven ve istikrar sağlayabiliceksiniz. Sağlık olarak ertelediğiniz sorunlarınızı tekrar gündeme getirip şüphe ettiğiniz konuları geride bırakabilirsin. Ay sonuna doğru kafanızda planladığınız spor aktivitelerinize yoğunlaşmanızın tam zamanı.

Oğlak Burcu; 
Bu ay hayatınızda uzun bir aradan sonra koşulların sizin istediğiniz noktaya geldiği bir ay sizi bekliyor olacak. Kariyer olarak beklentiye girdiğiniz bir döngüden size mutlu edecek  gelişmelere hazırlıklı olun. İlişkinizde takıntılı yaklaşımlardan uzak durmanız gerekebilir aksi takdirde başka sorunlarla karşılaşmanız olası bir durum olacak.Sizin dışınızda size etkileyebilecek maddi konular gündeme gelebilir bu konuda hazırlıklı olmanızda fayda var.

Kova Burcu;
 Zor zamanları geride bırakıyorsun uzun zamandır kafanda kurduğun planları hayata geçirmenin tam zamanı.Daha fazla güven ihtiyacı duyabileceğiniz bir ay olacak ve bu konuda en yakın arkadaşlarınızdan destek almak size mutlu edecek. Sağlığınızla ilgili bir sorun yaşanmazken spor ve aktivitelere zaman ayırmayı ihmal etmemeniz gerekiyor.

Balık Burcu;
 Bu ay kendinize daha çok zaman ayırıp iş ve özel hayatınızda farklı alanlar yaratma isteği içinde olabilirsiniz. Somut kararlar alıp bunları uygulamak için doğru zamandasınız. Maddi konularda beklenmedik ödeme planları çıkabilir karşınıza bunlara hazırlıklı olun. Sağlık olarak bir süredir beklediğiniz bir konuda endişe taşımanıza gerek kalmayacak mutlu haberler alabilirsiniz.