Loading

En çok izlenen 5 Netflix dizisi

1 – The Office

Listenin en başında 2005-2013 yılları arasında NBC’de yayınlanan The Office yer alıyor. Üzerinden yıllar geçmiş olmasına rağmen dizi 2018’de de Netflix üzerinde en çok izlenen yapım oldu. BBC uyarlaması bir Amerikan sitcom’u olan The Office çalışma hayatını ironik bir şekilde ele alıyor. Dizi Steve Carrel’ın canlandırdığı Michael Scott karakteri ile hafızalara kazındı.    

2-Grey’s Anatomy

Amerikan televizyonlarının hit dizisi Grey’s Anatomy 2018’de 15. sezon onayını alarak rekor kırdı. Amerikan televizyon tarihinin NCIS’ten sonra, ikinci en uzun soluklu dizisi unvanını kazanan yapım yalnızca bir hastane dizisi değil aynı zamanda temposunu halen koruyan heyecan verici bir öykü.


3-Criminal Minds

2005’ten beri yayında olan Criminal Minds 15. sezon onayını alan yapımlardan. Ancak bu sezon kült polisiye dizisinin son sezonu olacak. Henüz işlenmemiş suçların peşine düşen özel bir ekibin ekseninde ilerleyen dizi, suç potansiyeli olan zihinleri mercek altına alıyor.


4-Shameless

Altı çocuk ve bir babadan oluşan Gallagher ailesini konu alan yapım ABD’de 2011 yılından beri yayında. Türkiye’de ‘Bizim Hikaye’ adıyla uyarlanan dizi alkolik bir baba ve fedakar bir ablanın ekseninde ilerleyen trajikomik bir dizi.


5-Orange is the New Black

7. sezonunu kutlayan Emmy ödüllü dizi, seçkin bir New Yorklu’nun geçmişte işlediği bir suç sebebiyle hapse girmesini konu alıyor. Komedi drama türündeki yapım ‘My Year In a Women’s Prison’ adlı anı romandan uyarlanan bir dizi.

Yorum Yap