Loading

Her gün bir tane yutarak bakın ne oluyor?

Fazla kilolardan kurtulmak isteyenlere oldukça şaşırtıcı ve farklı bir yöntemden bahsetme zamanı geldi. Her gün düzenli olarak yutulan bir adet pirinç iştahınızı kontrol altına alıyor ve hatta tatlı yeme isteğinizi tamamen sonlandırıyor.

Yaz mevsimine biraz daha yaklaşmaya başladığımız bahar ayında, fazla kiloların başa bela olmaması için bir çok kişi farklı yöntemlere başvuruyor. Son dönemlerde en çok başvurulan yöntemlerden birisi olan pirinç yutma tekniği uzmanlar eşliğinde yapıldığında kısa sürede istenilen sonuçlara ulaşmaya yardımcı oluyor.

Sadece pirinç yutarak, yüksek kalorili gıdaları tüketmeye devam ettiğiniz taktirde kilo verme durumu çok ta söz konusu olmayabilir. Sabahları pirinç yutarak güne başlayıp, gün içerisinde de mutlaka tükettiğiniz gıdalara dikkat etmelisiniz. 

Pirinç kürü, sayılı bir şekilde yapılan bir uygulamadır. İlk gün bir pirinç yutularak başlanan kürde ilerleyen günlerde birer tane artarak devam edilir, ve daha sonra 30 günün sonunda geriye doğru yani azaltarak toplamda 60 güne tamamlanır. Ilık suda bekletilerek yutulması önerilen pirinçlerin üzerine bir bardak ılık su içilmesi gerekmektedir.

Yorum Yap