Loading

Herkesin Bilmesi Gereken Astrolojik Bilgiler

Temel Bilgiler

Astroloji ile ilgilenenlerin yakından takip ettiği haritalar, bilgiler ve çok daha fazlası… Evet, sizin de astroloji hakkında bilmeniz gerekenler var. Bu bilgiler üzerinden çok daha kolay şekilde bilimin sunduğu öngörüleri anlamlandırmanız mümkün olacak.

Hepimizin Bir Doğum Haritası Var

Gök biliminde sadece burçlar yok. Hepimizin bir doğum haritası var. Doğum haritası bizim kişiliğimizi yansıtıyor. Doğum haritasına yıldız haritası da deniyor. Doğum haritasının oluşturulması; doğum tarihi, doğum saati bilgileri yeterlidir.

Temelde 12 Güneş Burcu Var

Pek çok kişiden sıkça duyduğunuz ‘‘burcun ne’’ sorusunun yanıtı, aslında güneş burcudur. Hedefleriniz, var olmak istediğiniz kişi güneş burcunuzdur. 

 

4 Element Üzerinden Burçlar Sınıflandırılır

Astrolojide burcunuz hangi element grubunda ise ona göre doğanızın belirlemesi yapılır. Temelde 4 element vardır. Hava, su, toprak, ateş. Burcunuzun bulunduğu elemente göre karakterinizin ana hatları oluşacaktır.

Her Burç Bir Gezegen Tarafından Yönetilir

Burcunuzu yöneten bir gezegen var. Peki, sizin burcunuzu hangi gezegen yönetiyor? Koç burcu Mars tarafından, boğa burcu Venüs tarafından, ikizler Merkür, yengeç Ay, Aslan güneş, başak Merkür, terazi Venüs, akrep Plüton ve Mars, yay Jüpiter, oğlak Satürn, kova Uranüs, balık Neptün tarafından yönetiliyor.

Burcunuzu yöneten gezen üzerinden aylık yıllık tahminler yapılıyor…