Loading

Hit Bronzerlar

Yaz kış demeden belkide en çok tercih ettiğimiz makyaj malzemelerinden birisi olan bronzerlar,kullanım yelpazesi açısından olsun ışıltılı görünümlerinden olsun bu sezonda yine oldukça iddialı ürünler arasında yer alıyor.

Bobbi Brown Bronzing Powder Makyaj dünyasında tanınmış bir marka olan Bobbi Brown piyasaya sürdüğü bu bronzer ile yine oldukça iddialı…Bu doğal görünümlü mat bronzer hafif ve harika bir görünüme kavuşmanızı sağlayabilir. Her mevsim özlem duyduğunuz bronzluğu size verebilir. Kuru ciltlere göre eğer karma veya yağlı bir cilt yapısına sahipseniz bu bronzer sizin için adeta biçilmiş kaftan.

Hoola By Benefit Mat bronzer arayanlar için harika bir seçenek olan Hoola, çok pigmentli olduğu için uygulaması son derece kolaydır fakat fazla uygulamaktan kaçınmanız gerekir. Elmacık kemikleri üzerine uygulandığı zaman mükemmel bir görünüm elde etmenizi sağlayan bu ürünü aynı zamanda kontür pudrası olarak da tercih edebilirsiniz.

Makeup Forever Pro Bronze Fusion Bronzer Makyajı makyaj yokmuş gibi gösterebilen nadir ürünlerden birisi olarak kullanabileceğiniz bu ürün cildiniz ile son derece iyi uyum sağlar ve oldukça doğal bir görünüm elde etmenizi sağlar. Soluk ciltler için bronzer önerisi arayanlar düşünmeden tercih edebilirler. Suya ve tere dayanıklı bir yapıya sahip olan bu ürün hemen hemen tüm cilt tipleri için uygundur.

Laguna Liquid Bronzer Nars Laguna Liquid Bronzer, markanın ikonik bronz pudrası Laguna Bronzing Powder’ın ışıltılı ve sıvı versiyonudur.Altın ışıltılı kahve renk tonlarına sahip olan bu ürün cilde doğal bronz bir renk verir.Vanilya esansı ile nemlendirici özellik kazanan sıvı Laguna, cilde sağlıklı bir parlaklık katar. Kontür yapmak için de ideal bir dokuya sahip olan sıvı lagunayı tek başına ya da fondötenle karıştırarak tercih edebilirsiniz.

The Balm Bahama Mama Bronzer En çok bilinen bronzerlardan birisi olan bu ürün mat yapıda olması ve turuncu alt tonlu olmaması sebebiyle ağırlıklı olarak açık tenli insanlar tarafından tercih edilmektedir.Olması gerektiğinden fazla uygulandığı zaman cilt yapısında lekelenme yapabilen ürünü az miktarda kullanmanızı tavsiye ederiz.