Loading

Hollywood Surat İçin Yapmaya Değer

Birçok kadının şikayet ettiği en büyük sorunlardan birisidir kiloları. Yaş ile beraberinde ortaya çıkan kırışıklıklar kadınları daha çok endişelendirmektedir. Kadınlar bu problemi ortadan kaldırmak için  herşeyi yapabilirler. Aç kalabilirler, egzersiz yapabilirler hatta bir kaç operasyondan bile geçebilirler. Ancak sizin için bir taşta iki kuşu vurabileceğiniz facelift diyeti ve yapmanız gerekenleri beraberinde getirdik. 

Facelift diyetinin yazarı ve uzmanı olan Nicholas Perricone, erken yaşlanmanın vücudumuzda serbest radikalleri olduğuna doğru miktarda vücudun enfeksiyonla savaşmasına yardımcı olduğunu söylüyor. Bununla birlikte, vücuttaki serbest radikallerin sayısındaki artış, bağışıklık sistemine ve kırışıklıklara neden olabilir. 

Serbest radikal, 2 elektronundan birini kaybetmiş hasarlı bir moleküldür. Genellikle uyku eksikliği, yemek, şeker, sigara içmek ve alkol tüketmek en büyük nedenleri arasında yer alır. 

Facelift Diyeti

Facelift Diet’in kırışıkların sayısını en aza indirmesi , cilt, saç ve tırnakların görünümünü iyileştirmesi formda bir vücut sağlıyor. Diyetin ana unsuru: Somon balığı. Somon balığı vücudun hücrelerini restore eden protein ve cildi besleyen daha parlak ve taze kılan omega 3 yağ asitleri bakımından zengindir. Somon, yüz kaslarıda dahil olmak üzere kırışıklıkları önleyen antioksidan içerir. 

Koyu Yeşil Sebzeler: Yaşlanmayı önleyen antioksidan içerirler. 

Tatlı Olarak Meyve: Yüksek miktarda glisemik indeksi olan antioksidan ve karbonhidrat içerirler. Kan şekeri seviyesini çok yükseltmezler. 

Yorum Yap