Loading

Kış Tatili İçin Öneriler

İlk kar Türkiye’de farklı illerde çok yağdı. Peki, siz kış tatilini nerede yapacaksınız? İşte kış tatili için öneriler… Karlar içinde keyifli bir tatil sizi bekliyor.

Kar Manzaraları ile Tatil Keyfi

Ülkemizde bembeyaz manzaraların olduğu son derece meşhur yerler var. Seçiminizi neye göre yapacağınız ise tamamen size kalmış. İsterseniz en çok beğenilen, isterseniz siz ene yakın olan kayak merkezini seçerek kış tatili için öneriler arasından, tatilinizi belirleyebilirsiniz.

İstanbul’a En Yakın Kayak Merkezi: KARTEPE

Kışın tadı kayak yaparak çıkıyor. Kartepe, Kocaeli’nde olan kayak merkezimiz. İstanbul’a yakın olduğundan, bir gününüzü geçirmeniz için de uygun bir yer. Sağlıklı bir kahvaltı ile bol enerji topladığınız bir günü, kayarak geçirebilirsiniz. Konaklamak istemeniz durumunda ise çok sayıda otelde konaklama ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Kayak Merkezi Denince Akla O Geliyor: ULUDAĞ

Bursa şehir merkezine 35 km uzak olan kayak merkezi, her yıl binlerce turist ağırlıyor. Yerli ve yabancı turist akınına uğrayan Uludağ, kış sezonunu açtı. Uludağ kayak merkezi turistleri hem kayak merkezi hem de sunduğu konaklama imkanları ile mutlu ediyor. Gecesi gündüzü ayrı keyifli olan Uludağ’da kış tatilinizi yapabilirsiniz.

Olimpiyat Köyü: PALANDÖKEN

Kış tatili için Erzurum’u dışarıda bırakmak olmaz. Kışların uzun uzun yaşandığı Erzurum’da Olimpiyat Köyü’ndeki Palandöken’i hiç değilse bir kere görmelisiniz. Kış tatili için tercih edilecek yerler arasında mutlaka ilk 5’te yerini almıştır.

Dilerseniz Erciyes, Davraz, Kristal Sarıkamış, Kartalkaya, Saklıkent, ılgaz Kayak Merkezi, Zigana gibi Türkite’de kış tatili yapmak için saymakla bitmeyecek olan yerlerde eşsiz bir kış tatili yapabilirsiniz.

Kışın beyaz manzaranın tadını çıkarın…