Loading

Minik Serçe Kendini Kazak Örmeye Adadı

Unutulmayacak ölümsüz şarkıların sahibi sanatçı çocuklar için kazak örüyor.2014 yılında yapılan haberlere göre Sezen Aksu müziği bıraktı açıklamaları konuşuldu. Son günlerde yapılan açıklamalara göre Sezen Aksu kazak örüyor. Zaman zaman yapılan haberler ve açıklamalar ile hayranlarına ulaşan sanatçı, hayran bırakan müziğinin ardından kazak örmeye başladığı konuşuluyor.

Sezen Aksu çocuklar için kazak örüyor…

Bir Ayda İki Kazak

Minik Serçe’nin konuşulan örgü kazakları için bir ayda iki kazak duyumu alındı. Merak edilenler arasında ise sanatçının neden kazak ördüğü, kaç tane kazak ördüğü var. Sezen Aksu’nun kaç tane kazak ördüğüne dair soruların yanıtı veriliyor. Sanatçı bir ayda iki kazağı bitiriyor. Peki, Sezen Aksu kimin için kazak örüyor? Bir ayda biten iki kazak kimler için örülüyor? Sezen Aksu tarafından örülen kazaklar için bir ayda iki kazak benzetmesi yapılmış. 

Minik Serçe kime kazak örüyor?

Örgü kazaklar kimin için? Çalışanlarının çocukları için kazak ördüğüne dair duyumlar alındı. Sezen Aksu’nun bir ayda ördüğü iki kazak için yapılan açıklama, yanında çalışan görevlilerin çocukları için kazak ördüğü. Kendini kazak örmeye adadığı söylenen sanatçı, yanında çalışan görevlilerin çocuklarına ayda iki tane kazak ördü.

Son dönemde alınan duyumlara göre sanatçı şu sıralar kazak örüyor…