Loading

Nisan 2019 Gökyüzünün Enerjisi ile

Nisan ayına Balık burcunun enerjisi ile başlıyoruz. İletişimin temel habercisi Merkür’ün 17 Nisan’a kadar Balık burcunda seyri ve 20 Nisan’a kadar Venüs’ünde Balık burcunda olması ile enerjileriniz ve enerjilerinizin sizi götüreceği hayaller..

Manevi güçlerin önderlik ettiği bu dönemde iç dünyanızla olan bağlantıları yeniden fark etme, savaşçı dünyadan sıyrılıp ruhlarımızı maneviyatla güçlendirme şansımız bu dönemde daha fazla, birbirimize olan enerjileri artırmakta ise sevgi ve güveni kurmamız ise bu dönemlerde enerjilerle olan birlikteliği ise yüksek seviyede. 

Merkür Venüs ve Neptün’ün yansıması ile bu dönemde aşk duygularınız uyanışa geçiyor hatta birçoğu aşk kavramıyla yeniden tanışıyor. Emek verilen ilişkilerin yeniden yapılanabileceği sevgisini ifade etmekte zorlanan kişilerin ise bu dönemde kendisini papatya gibi açacağı söz konusu. 

Büyük iyilik Jüpiter 10 Nisan 2019’da yöneticisi olduğu yay burcunda görevine tekrar başlayacak 12 Ağustos 2019’a kadar geri hareketinde seyrine devam edicek. Bu enerjiler bizi kişisel inançlarımızı, ideallerimizi gözden geçirmemize ve böylece içimizde kendi oluşturduğumuz kaygı ve güvensizlik olduğu sınırlardan, ulaşılmazlarından kurtarmak sizin elinizde. Geçmişte uğradığınız ihanet felaketleri sizi çok güçlü kılsada, bu dönemde ikilemde kalabilirsiniz. 

Olduğunuz belirsizliklerden kurtulmanın artık tam zamanı! Jüpiter, Merkür ile 11 ve 13 Nisan arasında 15 ve 16 Nisan’da Venüs’ü gergin enerjileri etkili kılabilir. Gözünüzün gördüğü doğrularla yaşayabilmeniz için içinizdeki kin duygularını yok etmelisiniz.

Sorularınızın cevabını arıyorsanız kendinizi dinlemelisiniz. İç sesinizle hareket ettiğiniz her hareket sizi doğruyada çıkartabilir yanlışada götürebilir. Bu dönemde aldığınız kararlarada bir hayli dikkat etmelisiniz. 

Yorum Yap