Loading

Sema Keçik sevgilisi Halil İbrahim Yaş Farkı

Sema Keçik kendisinden 25 yaş küçük genç aşkı Halil İbrahim Kurum ile yaşadığı dizi aşkının gün yüzüne çıkması ile şu günlerde magazin basınının gündeminde. 1990 doğumlu Halil İbrahim Kurum ile Yeni Gelin dizinde abla-kardeş rolünde olan oyuncuya en büyük tepki ise sosyal medyadan geldi. 

Birçok kişinin Muhteşem Yüzyıl dizinde tanıdığı başarılı oyuncu Sema Keçik Yeni Gelin dizisinde Muhteber rolu ile ününe ün kattı. Şu sıralar ise kendisinden yaşça küçük 1990 doğumlu genç sevgilisi ile yaşadığı aşk dillere düştü. 

SEMA KEÇİK KİMDİR: Sema Keçik, 1965 yılında Ağrı’da dünyaya geldi. Lisansını Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bölümü Ses ve Ritm Eğitimi Bölümü’nde tamamladı. İstanbul Devlet Opera ve Balesi’nin dansçısı olan Sema Keçik, 2009 yılında rol aldığı Bir Bulut Olsam dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. Bir döneme damga vuran, baş rollerini Halit Ergenç, Meryem Uzerli ve Nebahat Çehre’nin başrollerini paylaştığı Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Daye Hatun rolünü canlandırdı.