Loading

Sevgilinizin Niyetinin Ciddi Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

İlişkilerde son derece önemli olan sonuç, her zaman olumlu olmasa da sevgilinizin niyetinin ciddi olduğunu nasıl anlarsınız muhabbetleri her zaman baş gösterir. İlişkiler aslında nettir. Yani bir duygu ya vardır ya yoktur. Eğer sizinle evliliği düşünüyorsa zaten kısa sürede niyetini belli eder. 

Ciddi niyetten kasıt evlilikse, bunun için maddi koşullar hazır olmayabilir ve sevgiliniz zaten bu durumdan bahseder. Ama ailenizle tanışmak ve güven vermek isterse zaten ciddi olduğunu anlayabilirsiniz. 

Ailelerin Tanışması Önemli

Ailelerin belirli bir süre sonrası tanışması önemlidir. Sizin kiminle görüştüğünüzü ve bu kişinin ciddi olup olmadığını anlaması gereken ailenizin görüşleri de önemlidir. Gençler pek haz etmese de annelerin her zaman haklı çıktığı bir gerçektir. Sizinle mutlu olmayacağını düşündüğü ya da sizi üzeceğini hissettiği kişilerden uzak durmanızı söyleyen annelerinize güveniniz. Çünkü araştırmalar annelerin bu görüşlerinin her 1000 kişiden 752’sinde doğru çıktığını ortaya çıkarmıştır. Erkeklerin niyetinin ciddi olup olmadığını anlamak bu kişiye duyacağınız güvenle ilgilidir. En ufak bir kuşkuda güven zedelenir. 

Evlilik Aceleye Gelmez

Evlilik aceleye gelmemelidir. Çünkü siz evleneceğiniz kişinin kendiniz için uygun olup olmadığını hemen anlayamazsınız. Bu yüzden zamanla ve ailelerinizin tanışmasıyla bu süreci keşfedebilirsiniz. Bazen içine gireceğiniz aileyi görmeniz bir fikir edinmeniz açısından son derece önemlidir. Evlilik niyetini anlamak ya da kişinin sizinle gönül eğlediğini fark etmek zor değildir. Sadece gerçekçi olmanız gerekir.