Loading

Şeyma Subaşı’ndan Dikkat Çeken Paylaşım..

Acun Ilıcalı ile yollarını ayırdıktan sonra Guido Senia ile aşk yaşamaya başlayan Subaşı, İnstagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile hem sevgilisine olan aşkını ilan etti hem de hayatıyla ilgili merak edilenleri de anlattı.

Ilıcalı ile tek celsede boşanan Subaşı, kısa bir süre önce Fransız Dj ile aşk yaşamaya başladı. Özel hayatı ile sık sık konuşulan gümdenden düşmeyen Subaşı, yeni çıkaracağı kitap ile gündeme gelen sosyal medya hesabı üzerinden uzun bir yazı yayınlayarak özel hayatı ile ilgili olanları anlattı.

“OLDUĞU KİŞİYE AŞIK”

Instagram hesabından paylaşım yapan Subaşı, şunları söyledi: “Şu an, hayatının en iyi dönemimi yaşıyor, sadece kendine odaklı. Olduğu kişiye aşık. Ulaştığı nokta için de bir sonraki adım için de heyecanlı. Çok fazla amacı var, çok fazla hayali, çok fazla azmi, ve hiç durmadan kendine yeni tutkular ediniyor. Spontane olmayı öğreniyor. Risk almayı öğreniyor ve daima konfor alanının dışına çıkıyor.

“BAŞKALARINI DÜŞÜNCELERİNİ AZ UMURSUYOR”

Şu an sadece onu mutlu eden şeylerin peşinden gidiyor. Ruhunu besleyen şeylerin… ve dürüst olmak gerekirse başkaları ne düşünüyor, başkaları ne yapıyor diye daha az umursuyor çünkü tam da şu an hayatı huzurla dolu. Işıkla dolu. Olgunlukla, inançla dolu.

“HAYATININ EN İYİ DÖNEMİ”

Ve çok fazla umutla dolu. O şu an hayatının en iyi dönemini yaşıyor ve bunun önüne geçebilecek kesinlikle hiç kimse ve hiçbir şey yok…”

Yorum Yap