Loading

Sıla aşk’ını sahnede açıkladı

Ünlü şarkıcı üst üste 3. Sene ‘Sevgililer Günü’nde Ankara’da konser verdi. Sevilen sanatçı konser sırasında seyircileri dinleyip sohbet etti.

Sevilen sanatçılardan Sıla 14 şubat geleceğini bozmadı. Sevgililer Günü konserinde Ankarada hayranlarıyla buluşan bir araya gelen Sıla, üst üste 3. Kez Sevgililer Günü konseri vererek geleceği yine bozmadı.

Ankara ile aşk yaşıyorum..

Hayranlarının karşısına siyah tül detaylı bir kıyafet ile çıkan başarılı sanatçı “üç yıldır ankarada konser veriyorum. Sanırım Ankara ile aşk yaşıyorum..” sözleri ile başladı. 

Biletleri aylar öncesinden tükenen etkinlikte salonu ağzına kadar dolduran, müzikseverleri dillere dolanan, Ebru Gündeş’e verdiği “gönlümün efendisi”ni de seslendirdi. 

Hayranlarınında açtığı pankartlarla destek olduğu sanatçı, geceye güzelliği ilede damga vurdu. Mabel Matiz ile seslendirdiği “muhbir” şarkısını ise tüm salon eşlik ederek seslendirdi. 

14 şubat 2020’de de Ankarada hayranlarıyla buluşacağının süprizinide yapmayı unutmadı. Biletlerin satışı ise 15 şubat 2019 tarihinde satışa çıktı.

Yorum Yap