Loading

Somon DNA ile gençlik sırrı

Gençleşmenin aslında ne kadar kolay olduğunu ve bunu nasıl yapmanız gerektiğini merak ediyor musunuz?En trend yöntemler arasında olan acısız ve kısa sürede etkili olan somon DNA’yı sizler için araştırdık.

Son dönemlerde bir çok kişi tarafından  tercih edilen gençleştirme tekniklerinden birisi olan somon DNA’sı ciltteki yaşlanmayı,yaşlanmaya bağlı lekeleri,sarkmaları ve kırışıklıkları kısa sürede cerrahi müdahale gerekmeden çözen en etkili yöntemlerin başında geliyor.Özellikle göğüs,dekolte ve boyun bölgelerinde etkili olan somon DNA’sı kısa sürede cildinize daha genç ve bakımlı bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Uzmanlar tarafından yapılan araştırmalar sonucu cildimizin yaşlanmasının temel nedenlerinde  birisi ciltteki protein değerlerinin azalması.Cildinizin yaş ilerledikçe azalan protein değerini protein değeri çok yüksel olan somon ile tamamlayabilirsiniz.Somon balığı DNA’sı insan DNA’sına çok benzediğinden dolayı bu gençleştirme yönteminde somon balığı kullanılıyor.
 

İŞLEM AĞRISIZ VE ACISIZ

Yüz germe ameliyatlarına gerek kalmadan acısız ve ağrısız bir yöntem olan somon DNA özellikle kaz ayakları ve gıda kırışıklığı ve sarkmaları yok edip cildin yenilenmesini sağlıyor.