Loading

Sonbahar – Kış Gelinleri

Her kızın hayali olan, ışıl ışıl bir havada mümkünse kır düğünü yada sakin bir kumsal düğünüdür. Fakat herşey planladığınız gibi yolunda gitmeyebilir. İtici sıcaklarda makyajınız akarken halay çekmek, dans etmek, gelen konuklarla selamlaşmak derken düğününüz istediğini gibi olmayabilir. Yaz ayları gelin ve damat için her ne kadar fotoğraf karesi için güzel olsa da

Herşey yolunda da gitmeyebilir. Gelinlik terciğinizde yapacağınız ufak detaylar ile harika bir sonbahar – kış gelini olabilirsiniz.

Sonbaharda seçeceğiniz ve beğendiğiniz gelinliklerin aslında ilkbahar – yaz gelinliklerinden tek farkı kumaşının biraz daha kalın olmasıdır.

Eğer sonbahar gelini olacaksanız, sonbaharda gelin olmanın tadını çıkarmalısınız. Sarı yapraklar ve kurumuş ağaç dallarının arasında vereceğiniz ışıltılı pozlar sizi görünümüyle daha mutlu edecektir.

Romantizm’in mevsimi olan sonbaharda hava şartlarına göre önerebileceğimiz gelinlikler ise kırık beyaz tonlarında olacaktır. Uçuş uçuş modellerden sonra bu dönemde gelinliğinizi biraz daha kabarık ve biraz daha ışıltılı tercih edebilirsiniz.

Gösterişten hoşlanıyorsanız ve ışıltılar sizi mutlu ediyorsa eğer oldukça şanslısınız. Otel ya da bir düğün salonunda makyajınız ve saçlarınız bozulmadan rahatça dans edebileceksiniz.