Loading

Survivor Yeni Yarışmacısı Kaan Güvenilir Kimdir?

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışması büyük bir heyecanla devam ediyor. Yeni yarışmacı olarak Azim Kaan Güvenilir katıldı.Azim Kaan Güvenilir Kimdir?

Survivor 2019’a yeni katılan Erdem çıktığı ilk oyunda sakatlanmış ve yarışmadan çekilmek istemişti. Survivor Türkiye takımına katılan Erdem’in yerine yedek olarak gelen Kaan Güvenilir evlilik programıyla adını duyurmuştu. 

Evleneceksen Gel programıyla adını duyuran Kaan, yarışma sonunda nişanlandığı Solmas Çiros ile birlikte ilişkisini sürdürmüştü. Yarışma bittikten sonrada ilişkilerini devam ettiren çift ayrılmıştı. Tv8 ekranlarında yayınlanan Aşk-ı roman isili dizide başrolde yer almıştı. 

1990 doğumlu olan Azim Kaan annesi ve babası ayrı 9 kardeşi vardır. “Sporu sevmemiz aileden geliyor. Fitness ile başladım, süper amatörde futbol oynadım. Survivor benim en büyük hedefimdir. Kendimi çok iyi ifade edebileceğimi düşünüyorum. Atışlarıma çok güveniyorum ve el becerim iyidir. Mental olarak da kendime güveniyorum. Sadece aç kalmakla ilgili kendime güvenemiyorum. Sınırlarımı Survivor’da zorlamak istiyorum. Yatakta değil yerde yatmak istiyorum, aç olarak yarışmak istiyorum. Kendimi sınama istiyorum açıkçası. Çok çabuk parlayabiliyorum ama hiç bir zaman adam satmam. En büyük hayalim Survivor’a sınırlarımı zorlamaya gidiyorum ama beni kim zorlayacak onu bilemiyorum. “

Yorum Yap