Loading

Tırnak şeklinize uygun oje seçimleri nelerdir?

Tırnak şeklinize uygun oje seçimleri nelerdir?

Tırnak trendleri her sezon farklılık gösteren moda akımları arasında yer alır.Tırnak şeklinize uygun oje ve manikür seçimi bakımlı ve güzel eller için oldukça fazla önem arz eder.

 

1 – Kare tırnaklar

Özel hayatınızda olsun,iş hayatınızda veya gündelik hayatınızda olsun,rahatlığı her daim ön plana çıkartan bayanların tercihi kare tırnaklardır. Uzun ve her daim bakım isteyen tırnaklar sizi yorabilir.
simli bir oje tercih edebilirsiniz. 

Kahve ve tonları, nude renkler sizler için adeta biçilmiş birer kaftan…Sade renklerde hazırladığınız tırnak zemininizi ufacık bir taş ile süslendirip sade ve merak uyandırıcı görünüm elde edebilirsiniz.

2- Oval tırnaklar

Cesur seçimlerin ve ince zevklerin kadını olarak bilinen oval tırnakları kadınlar,saçları her daim fönlü ve makyajları fresh olarak gezmeye alışkındırlar.Sosyallik onlar için çok ama çok önemlidir.

Nar çiçeği,kırmızı ve şarap rengi tonları oval tırnaklı kadınların iddialı tarzları ile bütünleşip daha
feminen ve şık bir görüntü elde etmelerine yardımcı olacaktır.Eğer ki olduğunuzdan daha orijinal görünme gibi bir arzunuz varsa tırnak uçlarınıza süslemeler yapabilirsiniz.
 

3-Yuvarlak tırnaklar

Klasik görünmek ve çizginizi bozmamak sizin için çok oldukça önemli.Her zaman aynı manükürcüyü tercih eden yuvarlak tırnaklı kadınlar titiz ve bakımlı tarzlara sahiptirler.

Genellikle nude ve pembe tonlarında ki ojeleri tercih eden bu tarz kadınlar french manikür konusunda da
oldukça ön plandadırlar.