Loading

Ünlü Modacı Nur Yerlitaş Ekranlara Veda Ettiğini Duyurdu!

“Bir Milyonda Verseler Ekranlara Dönmeyeceğim”

Ünlü modacı Nur Yerlitaş 2018 yılında art arda geçirdiği panik atak krizlerinden sonra hastaneye kaldırılmış, beyninde tümöre rastlanmıştı. Ağustos 2018’de beyin ameliyatı operasyonu geçiren Nur Yerlitaş 1.5 önce ikinci kez operasyon geçirdi. 

Radyoterapi tedavisi devam eden Nur Yerlitaş, bu süreçte 30 kişiyi hayatından çıkardığını söyledi ve kırgınlığını dile getirdi. Milyonlar verseler de ekranlara dönmeyeceğinide dile getirdi. İşte o açıklamalar!

” Bir zamanlar ekran ve reklamların en çok kazanan yıldızıydım. Şöhret, para, güç, hırs o kadar boşmuş ki.Ama bunu sağlığımı kaybedince anladım.

Doktor ‘beyninde tümör var’ deyince her şey anlamsızlaştı. Şimdi bana aylık 1 milyon lira verseler ekrana çıkmam. Net bir şekilde ‘Hayır’ derim, dönmem.Televizyon yıldızlığı bitti. En büyük isteğim bu hastalığı yenmek. Kendime hep kızıyorum.

Neden 3 yıl yaptığım moda programında kendimi o kadar yordum, yıprattım, üzdüm, sıkıntıyı içime attım? Değer miymiş, asla! Başım ağrırdı, çekimler aksamasın diye ilaç alır geçiştirirdim. Meğer hastalığın ilk işaretleriymiş. Tedavim sırasında hep bu aklıma geliyor. İhmal ne kötü şeyİlk teşhisten bugüne kadar çok zor günler geçirdim. Hayatım sürekli film şeridi gibi gözümün önünden geçiyor.

Kimseye kırgın değilim. Ama ciddi temizlik yaptımBir yılda 30 kişiyi hayatımdan çıkardım. Telefonlarını da sildim. Aralarında ünlüler de var. Bu zor süreçte Hülya Avşar, Tarkan, Ebru Gündeş, Sibel Can hep yanımdaydı. Tarkan’ın moral telefonlarını unutmam. Modada 30. yılımı doldurdum. Atölyemi bugünlere getirmek için gece gündüz çalıştım. Ailem ‘Kapatalım, en sevdiğin kent Milano’ya gidelim, dinlen’ diyor. Kabul etmedim.

Ben diğerleri gibi zengin koca sayesinde modacı olmadım, buralara kadar tırnaklarımla geldim. Tedavi sırasında saçlarım, kirpiklerim gitti. Ama moralim yerinde. Çünkü sayıları az olsa da gerçek dostlarım yanımda.”

Yorum Yap